Chwytak magnetyczny, Teleskopowe Ramię 620mm

14,00 PLN

Netto: 11,38 PLN

z ponad 100 szt.

Kod produktu: KC1162
EAN: 5903839602511

Chwytak magnetyczny

Każdy, kto choć raz pracował w przydomowym warsztacie czy garażu lub musiał wykonać drobne naprawy w domu doskonale wie, że małe metalowe przedmioty lubią znikać w niewyjaśnionych okolicznościach lub wpadać samoistnie w miejsca, z których trudno je wyciągnąć. Taka już ich natura. Każdy, kto choć raz musiał przesuwać ciężkie meble lub rozkręcać pół silnika w poszukiwaniu jednej śrubki z pewnością doceni teleskopowy chwytak magnetyczny. Chwytak teleskopowy z magnesem sprawdzi się idealnie do użytku w ograniczonej przestrzeni. Bez problemu wyjmie nakrętkę zza pralki czy komory silnika i śrubkę z rury odpływowej czy zza szafki. Chwytak magnetyczny, warsztatowy będzie idealny do wszystkich małych przedmiotów metalowych.

Teleskopowy korpus chwytaka magnetycznego warsztatowego sprawia, że można go bez problemu schować w kieszeni spodni czy w skrzynce narzędziowej. Po rozłożeniu teleskopowego chwytaka magnetycznego otrzymamy długie na ok. 62 cm narzędzie, dzięki któremu bez problemu wyjmiemy małe, metalowe akcesoria z trudno dostępnych miejsc.

Magnes, jaki posiada chwytak magnetyczny doskonale przyciągnie wszystkie elementy metalowe i pomoże je podnieść i przenieść. Chwytak teleskopowy z magnesem sprawdzi się idealnie przy pracach montażowych do wyciągania śrubek, nakrętek, gwoździ z miejsc, do których ręka nie ma dostępu. Doskonale „szuka” również elementów, które zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach – wystarczy włożyć go za szafę, a wyjmiemy za chwilę różne, zagubione skarby.

Specyfikacja:

Długość złożonego chwytaka: ok. 16cm
Długość całkowita po rozłożeniu:ok. 62cm
Średnica końcówki:17mm

Charakterystyka:

  • TELESKOPOWE RAMIĘ – chwytak magnetyczny po rozłożeniu ma około 620mm długości, dzięki czemu bez problemu wyciągniemy z jego pomocą metalowe elementy z każdego trudnodostępnego miejsca.
  • MOCNY MAGNES – chwytak magnetyczny posiada mocny magnes, który doskonale przyciąga metalowe przedmioty i „trzyma je przy sobie”. Dzięki niemu łatwo podniesiemy śrubki z podłogi, bez konieczności schylania się.
  • ZACZEP DŁUGOPISOWY – uchwyt typu długopisowego z kieszonkowym uchwytem pozwoli na przypięcie chwytaka podczas pracy np. do spodni.
  • UNIWERSALNY W ZASTOSOWANIU – może być stosowany do wyciągania śrubek, nakrętek, gwoździ i innych metalowych narzędzi z trudnodostępnych miejsc. Może być również wykorzystany do podnoszenia i przenoszenia akcesoriów metalowych lub ich szukania jeśli zginęły.
Koszty dostawy
Netto
Brutto
Przesyłka kurierska
12,20 PLN
15,01 PLN
Przesyłka kurierska pobraniowa
16,26 PLN
20,00 PLN
Paczka 48
13,01 PLN
16,00 PLN
Paczka 48 pobraniowa
17,07 PLN
21,00 PLN
Przesyłka międzynarodowa - do wyceny
0,00 PLN
0,00 PLN
Paczka 48 odbiór w punkcie
11,38 PLN
14,00 PLN
Paczka 48 pobraniowa odbiór w punkcie
13,82 PLN
17,00 PLN
Własna etykieta
3,25 PLN
4,00 PLN