Antykorozyjny płynny smar METAL KING

39,90 PLN

Netto: 32,44 PLN

z ponad 30 szt.

Kod produktu: KC1003
EAN: 5904659091592

Antykorozyjny płynny smar METAL KING

Płynny antykorozyjny smar do łożysk i innych ruchomych elementów METAL KING redukuje tarcie, wypiera wodę, głęboko penetruje, tworzy warstwę ochronną, chroni przed korozją.

Każdy rodzaj wilgoci osadzając się na metalowych elementach w modelach zdalnie sterowanych może prowadzić do korozji i ich uszkodzenia. Płynny smar antykorozyjny METAL KING natychmiast wypiera 100% wilgoci w kontakcie z metalem. Wnika głęboko na poziomie molekularnym we wszystkie mikropęknięcia i nierówne powierzchnie metalu tworząc niewidoczny, ochronny film hydrofobowy. Zapewnia niezbędny poślizg pracującym ze sobą elementom oraz długotrwałą ochronę.

Właściwości smaru METAL KING:

Nanocząsteczki smaru METAL KING wnikają głęboko w strukturę powierzchni, aby wyprzeć wilgoć, usunąć tlenki i zatrzymać lub zapobiec korozji. Po naniesieniu smar zapewnia hydroizolację, która pomaga zapobiegać uszkodzeniom powodowanym przez wilgoć na wszelkiego rodzaju powierzchniach metalowych. Dzięki odseparowaniu wody wszelkie ciała obce przez nią niesione lub w niej rozpuszczone mają utrudniony dostęp do elementów metalowych. Ułatwia to konserwację i utrzymanie wszelkich metalowych elementów w ruchu. Zostaje zahamowane powstawanie rdzy, a brud nie wnika głęboko. Znacznie łatwiej jest wyczyścić samochód zdalnie sterowany nawet po najbardziej ekstremalnych
jazdach.
Smar antykorozyjny METAL KING dodatkowo pomaga całkowicie usunąć wilgoć po deszczu, mgle, zawilgoceniu, chlorowanej wodzie itp. Jest to najlepsza ochrona antykorozyjna, która pomaga zapobiegać agresywnemu działaniu powodującemu korozję zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni metalowych.

Smar nie traci swoich właściwości w zakresie temperatur od -80°C do +160°C. Jest nieszkodliwy dla niemal wszystkich materiałów i może przenikać w trudno dostępne miejsca. Można go nakładać na mokre powierzchnie. Zachowuje swoją elastyczność przez długi czas.

Obszary zastosowania:

 • łożyska,
 • śruby,
 • wały,
 • kardany,
 • przeguby,
 • zawiasy,
 • półosie,
 • elementy przeniesienia napędu,
 • elementy zawieszenia,
 • dźwignie,
 • kule,
 • snapy,
 • sprężyny
 • oraz wszelkie elementy ruchome w modelach zdalnie sterowanych.
Pojemność:200ml

Zalecany sposób użytkowania:

Wstrząśnij i za pomocą precyzyjnego aplikatora nanieś niewielką ilość na element, który chcesz chronić. Po nałożeniu pozostaw nanopowłokę na 10 minut. W razie potrzeby usuń nadmiar smaru. Poczekaj kilka godzin aby smar spenetrował większą powierzchnię oraz wniknął głębiej w celu uzyskania lepszej ochrony antykorozyjnej.

Szerokie zastosowanie

Każdy model zdalnie sterowany a w szczególności samochód i łódka wymaga odpowiedniego smarowania. Większość smarów dostępnych na rynku jest zbyt gęsta, za bardzo spowalnia elementy ruchome a na dodatek wszystko się do nich przykleja.
Wiele dostępnych na rynku smarów po czasie zasycha zaklejając to co powinny nasmarować. Właśnie dlatego opracowano wyjątkowy płynny smar METAL KING, który zapewni najlepszy poślizg wszystkim elementom ruchomym w Twoim modelu.

Nasmaruj swój model zdalnie sterowany jeszcze przed pierwszym użyciem. Nowy samochód zdalnie sterowany (poza dyferencjałami) nie jest nasmarowany – on jest po prostu czysty. Antykorozyjny smar METAL KING wytworzy powłokę antykorozyjną, dzięki niej łatwiej będzie umyć go po ekstremalnej jeździe.
Nigdy nie zapominaj zaaplikować smar na łożyska. Antykorozyjne działanie smaru wraz z barierą hydrofobową znacznie przedłuży ich żywotność. Nie nakładaj produktu na tarcze hamulcowe w samochodach zdalnie sterowanych
(samochody spalinowe) i na sprzęgła.

Czy wiesz, że jak zaaplikujesz smar na śruby to nie będą rdzewieć? We wszystkich popularnych modelach zdalnie sterowanych są poczernione stalowe śruby, które na pewno zardzewieją, jeśli nie będziesz o nie dbał.
Smar może działać nawet rok od aplikacji! W przypadku bardzo ekstremalnej jazdy w szybkich modelach czas może się skrócić ze względu na ogromną ilość zabrudzeń, które mogą mechanicznie usuwać smar.

Koszty dostawy
Netto
Brutto
Przesyłka kurierska DPD
13,00 PLN
15,99 PLN
Przesyłka kurierska DPD pobraniowa
16,25 PLN
19,99 PLN
Pocztex Kurier 48 Standard
12,19 PLN
14,99 PLN
Pocztex Kurier 48 Pobranie
15,44 PLN
18,99 PLN
Przesyłka międzynarodowa - do wyceny
0,00 PLN
0,00 PLN
Pocztex Kurier 48 Standard odbiór w punkcie
11,37 PLN
13,99 PLN
Pocztex Kurier 48 Pobranie odbiór w punkcie
13,81 PLN
16,99 PLN
Własna etykieta
4,06 PLN
4,99 PLN