WSPÓLNY IMPORT - więcej informacji na www.bezpiecznyimport.pl
Aktualizacja cen dostaw i wysyłki! Dlaczego? 
Od początku roku koszty materiałów do pakowania paczek wzrosły nawet o kilkadziesiąt procent. Skończyła się również możliwość pobierania darmowych materiałów od firm kurierskich. Obecnie jest utrudniony dostęp do tektury nie wspominając już o wysokich cenach taśmy klejącej, folii stretch czy folii bąbelkowej.

Kolejna sprawa to podwyżka u przewoźników DPD oraz Poczty Polskiej. Zmieni się zasada nadawania pełnych kartonów lub zbiorczych paczek. Obecnie Poczta Polska pozwolała nam nadawać w cenie około 16zł takie duże opakowania teraz będzie to około 27zł-30zł za gabaryt XXL czyli większość zbiorczych kartonów.

Dla przykładu kula labirynt o symbolu 925A pakowane po 48szt. Wysyłaliśmy 2x24szt kurierem DPD w cenie 2x15zł lub 1x48szt Pocztą Polską w cenie 16zł. Obecnie będzie to prawdopodobnie 2x24szt kurierem DPD w cenie 2x16zł lub 1x48szt Pocztą Polską w cenie 27-30zł.

Podniesienie jest wymuszona przez nowe cenniki firm kurierskich oraz wzrost cen materiałów do pakowania. Nowe ceny zaczniemy wprowadzać jeszcze w tym tygodniu Dodamy, że jako nadawca od ponad roku dopłacaliśmy do tysięcy paczek wysyłanych przez Pocztę Polską tylko dlatego aby nie obciążać Państwa większymi stawkami za dostawy. Obecna sytuacja wzrostów cen zmusiła nas do ich podniesienia. Więcej informacji będziemy podawać na dniach.
Moskitiera Okienna W Rolecie Na Okno Biała 1,3 X 1,6m Siatka Na Komary

Promocja

Moskitiera Okienna W Rolecie Na Okno Biała 1,3 X 1,6m Siatka Na Komary

129,00 PLN

Do produktu

Samochód Monster Truck 9116 2.4 GHz 2WD Truggy

Promocja

Samochód Monster Truck 9116 2.4 GHz 2WD Truggy

199,00 PLN

Do produktu

 

Dropshiping - czyli dostawa do klienta końcowego

Dropshipping – czyli płacisz za towar dopiero kiedy Twój klient płaci Tobie. To kwintesencja tego mogło powstać w modelu sprzedaży online.

Z pewnością już wiesz, że nie musisz inwestować kapitału w towar, aby móc go sprzedać. Najlepiej jeśli masz już kanał sprzedaży (typu sklep online lub aukcje). Wystarczy, że produkty z hurtowni (dystrybutora) dodasz do oferty swojego kanału sprzedaży, aby błyskawicznie zarabiać na towarze, którego fizycznie nie posiadasz.

Zobacz jak wygląda przebieg transakcji w systemie Drop shipping. (rys. po prawej stronie)

Główne cechy sprzedaży:

 • Klient zamawia u Ciebie
 • Wystawiasz mu dowód sprzedaży
 • My wysyłamy towar do klienta
 • Szybka dostawa kurierem

Zasady współpracy

 1. Rejestrujesz się w Systemie Sprzedaży Kecja (wystarczy, że prześlesz dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności gospodarczej)
 2. Aktywujemy Twoje konto, otrzymujesz dostęp do bazy produktów, cen, zdjęć i opisów
 3. Po pierwszych pięciu zamówieniach opłaconych przez Ciebie z góry lub przy odbiorze przprzyznamy Ci limit kredytu kupieckiego (zabezpieczony przez firmę windykacyjną :) )
 4. Sprzedajesz towar (np. na allegro, w sklepie internetowym)
 5. Wpisujesz zlecenie wysyłki z adresem Twojego klienta (tzw. tryb dropshipping)
 6. Wysyłamy towar, status zlecenia zmienia się na ZREALIZOWANE a przy numerze zlecenia pojawia się numer przesyłki kurierskiej.
 7. Drukujesz fakturę zakupu.
 8. Otrzymujesz pozytywny komentarz za sprawnie zrealizowaną transakcję od swojego klienta.