Pożar serwerowni OVH / awaria serwerów / już działamy
Szanowni Klienci,
z przykrością informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych, w nocy z 9.03 / 10.03 br. nastąpiła awaria serwerów OVH. Niestety problem w serwerowni okazał się poważny - wystąpił pożar w jednym z jego bloków. Awaria dotknęła kilka tysięcy systemów, w tym stronę naszej hurtowni. Naszym programistom udało się odzyskać dane i uruchomić system. Możliwe, że w najbliższych dniach mogą występować problemy w funkcjonowaniu hurtowni.

WAŻNE:

1.System został przywrócony do dnia 09.03.2021r do godziny 18:00. Jeżeli ktoś wpisywał zamówienia po tej godzinie prawdopodobnie będzie musiał wpisać ponownie.

2.Skrzynki mailowe nadal nie działają. Proszę nie wysyłac wiadomości na bok@kecja.pl, marketing@kecja.pl, serwis@kecja.pl

3.Tymczasowy mail do kontaktu biuro.kecja@gmail.com

4.Jeżeli ktoś wykonał przelew dnia 9 marca po godzinie 18.00 do zamówienia, które znikneło to zostanie zaksięgowany na koncie w hurtowni z odpowiednim adnotacją. Wpłata będzie widoczna w saldzie.
WSPÓLNY IMPORT - nie czekaj. 

Od ponad 10 lat wiele naszych partnerów zamawia mnóstwo topowych produktów razem z nami przez wspólny import. Dodatkowo korzystają z zakupów w hurtowni kecja.pl 
Czy myślałeś o imporcie? Czy masz obawy przed importem?  Co Cię powstrzymuje? 

Korzyści wynikające z wspólnego importu:
-kupujesz taniej niż w hurtowniach w Polsce
-to My zajmujemy się biurokracją i kontaktem z zagranicznymi dostawcami 
-elastyczna forma płatności
-najważniejsze jesteś o krok przed konkurencją

Już niedługo planujemy kolejne kontenery, napisz lub zadzwoń a odpowiemy na twoje pytania.
Za kilka dni kończy się Chiński Nowy Rok a to oznacza realizacje nowych zamówień. Jeżeli chcesz poznać aktualne ceny produktów napisz do nas to nic nie kosztuje a możesz zyskać wiele. Już wkrótce wiele zmian i nowości oraz nowy system rabatowy. ( obecnie nasza platforma importowa jest w "remoncie" )
Podnosimy ceny! Dlaczego? 
Wysokie stawki frachtu morskiego utrzymują się od dwóch miesięcy. Mamy do czynienia ze stawkami 8 razy wyższymi niż w pierwszych trzech kwartałach 2020r. Sytuacja może się utrzymać jeszcze przez kilka miesięcy. Wpływa to drastycznie na ceny produktów. Na skutek wzrostu cen frachtu, produkty mogą być droższe nawet o 30%
Od wtorku 26 stycznia ceny produktów będą stopniowo podnoszone
Moskitiera Okienna W Rolecie Na Okno Biała 1,3 X 1,6m Siatka Na Komary

Promocja

Moskitiera Okienna W Rolecie Na Okno Biała 1,3 X 1,6m Siatka Na Komary

129,00 PLN

Do produktu

Samochód Monster Truck 9116 2.4 GHz 2WD Truggy

Promocja

Samochód Monster Truck 9116 2.4 GHz 2WD Truggy

199,00 PLN

Do produktu

Uzupełnione stany

 

Dropshiping - czyli dostawa do klienta końcowego

Dropshipping – czyli płacisz za towar dopiero kiedy Twój klient płaci Tobie. To kwintesencja tego mogło powstać w modelu sprzedaży online.

Z pewnością już wiesz, że nie musisz inwestować kapitału w towar, aby móc go sprzedać. Najlepiej jeśli masz już kanał sprzedaży (typu sklep online lub aukcje). Wystarczy, że produkty z hurtowni (dystrybutora) dodasz do oferty swojego kanału sprzedaży, aby błyskawicznie zarabiać na towarze, którego fizycznie nie posiadasz.

Zobacz jak wygląda przebieg transakcji w systemie Drop shipping. (rys. po prawej stronie)

Główne cechy sprzedaży:

 • Klient zamawia u Ciebie
 • Wystawiasz mu dowód sprzedaży
 • My wysyłamy towar do klienta
 • Szybka dostawa kurierem

Zasady współpracy

 1. Rejestrujesz się w Systemie Sprzedaży Kecja (wystarczy, że prześlesz dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności gospodarczej)
 2. Aktywujemy Twoje konto, otrzymujesz dostęp do bazy produktów, cen, zdjęć i opisów
 3. Po pierwszych pięciu zamówieniach opłaconych przez Ciebie z góry lub przy odbiorze przprzyznamy Ci limit kredytu kupieckiego (zabezpieczony przez firmę windykacyjną :) )
 4. Sprzedajesz towar (np. na allegro, w sklepie internetowym)
 5. Wpisujesz zlecenie wysyłki z adresem Twojego klienta (tzw. tryb dropshipping)
 6. Wysyłamy towar, status zlecenia zmienia się na ZREALIZOWANE a przy numerze zlecenia pojawia się numer przesyłki kurierskiej.
 7. Drukujesz fakturę zakupu.
 8. Otrzymujesz pozytywny komentarz za sprawnie zrealizowaną transakcję od swojego klienta.